Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Kuvars
Merhaba

KUVARS

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
Kuvars
KUVARS İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) tarafından  yetkilendirilmiş  Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak; 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında firmalara hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Profesyonel ekibimiz ile her türlü tehlike sınıfındaki işletmelere iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda çözüm ortaklığı hizmeti sunmaktayız.

KUVARS  OSGB olarak, işletmelerde iş güvenliğine dair en üst düzey risklerin azaltılması ile daha güvenli bir iş ortamının oluşturulmasını, işyeri hekimlerimiz ve yardımcı sağlık personellerimiz ile tüm çalışanlarınızın meslek hastalıklarına karşı korunmasını amaçlamaktayız.

Çalıştığımız tüm işyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği alanında her konuda yardımcı olmak,  iş sağlığı ve güvenliği kültürünü geliştirmek, gerek saha uygulamaları gerekse yasal mevzuat kapsamında işletmelerin gerekli dokümantasyonların sağlanmasında reel ve ölçülebilir olarak iş sağlığı ve güvenliğine katkıda bulunmaktayız.

İşverenlerin belgelendirme, dosyalama  ve uygulamalarda iş yükünü azaltarak, çalışanların daha güvenli ve sağlıklı koşullarda daha verimli çalışmalarını sağlamaktayız.